Geologijos studijos

Įstoję į Vilniaus universitetą studijuoti studentai per keturis bakalaurinių studijų metus įgyja įvairiapuses geologines, tiek teorines, tiek ir praktines žinias.

Pirmus du metus studijos vyksta kartu, o po to studentai pasirenka vieną iš dviejų studijų programų: geologijos arba Hidrogeologijos ir inžinierinės geologijos. Dar po dviejų metų ginamas paruoštas baigiamasis darbas. Apsigynę bakalauro diplomą, jie yra pasiruošę dirbti įvairiose įmonėse ir organizacijose, visur kur reikia žinių ir supratimo apie Žemę. Bakalauro studijų programą rasite ČIA.

Žinių pagilinimui, patirties praplėtimui studentai renkasi studijuoti toliau dar du metus ir įgyti mokslų magistro laipsnį. Po šių studijų ne tik tampa labiau patrauklūs darbo rinkai, bet įgauną glaudesnį ryšį su moksliniais tyrimais. Magistro studijų programą rasite ČIA.

Jei moksliniai tyrimai tampa patrauklūs, doktorantūra yra sekantis žingsnis.

Daugiau informacijos apie Vilniaus universiteto pirmosios pakopos Geologijos studijų programą gali suteikti Geomokslų fakulteto Geologijos studijų komiteto pirmininkas Donatas Kaminskas
(el. p. donatas.kaminskas@gf.vu.lt).