Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto Geologijos ir mineralogijos, Hidrogeologijos ir inžinerinės geologijos katedros, Geologijos muziejus bei Didaktikos centras vasario 20-21 dienomis laukia mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminare „GEOLOGIJA ir GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS“ Registracija iki vasario 18 dienos galima čia: https://forms.office.com/e/nBy1njZH5T Seminaro programa čia.

Komentavimas išjungtas įraše Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminaras „GEOLOGIJA ir GAMTAMOKSLINIS UGDYMAS“

Devintoji Lietuvos Geologijos krypties doktorantų konferencija

2023 metų gruodžio 15 dieną (penktadienį) kviečiame į VU Geologijos ir mineralogijos katedrą prof. Juozo Dalinkevičiaus auditoriją (M.K. Čiurlionio 21/27, 2 aukštas, 225 k.) kur vyks Devintoji Lietuvos Geologijos krypties doktorantų konferencija. Dalyvių registracija: 11 val. 40 min. – 12 val. 00 min. 9oji_doktorant_met_konf_programa_2023Parsisiųsti