Donatas Azaravičius, geologas, karjerų projektuotojas

Besimokant mokykloje patiko tikslieji mokslai: matematika, fizika ir chemija. Kai reikėjo rinktis profesiją, nedvejodamas pasirinkau geologiją pirmoje vietoje, nes ji yra susijusi su šiais mokslais. Studijuojant taip pat susidomėjau programavimu. Nes galvojau, kad programavimas gali praversti tiek darbe, tiek privačiame gyvenime.

Įstojęs į magistrantūra įsidarbinau įmonėje UAB „GJ Magma“ geologu. Teko dirbti laukuose atliekant geologinius tyrinėjimus, teko iš surinktų duomenų modeliuoti naudingųjų išteklių telkinius. Dabar dažniausiai projektuoju kaip naudingųjų išteklių telkinius reikia kasti ir atlieku jų markšeiderinius matavimus. Programavimo žinios darbe taip pat pravertė, nes yra daug lengvų, bet daug laiko reikalaujančių darbų su kompiuteriu. Todėl panaudojęs programavimo žinias šiuos darbus automatizavau.

O pabaigai galiu pasakyti tik tiek, kad nesvarbu kiek sėkmės istorijų perskaitysi, tai tau nepadės parašyti savo sėkmės istorijos. Todėl geriausia ne skaityti svetimas istorijas, bet kurti savo sėkmės istoriją. O didžiausia sėkmė aplanko tada, kai dirbti tai, kas tau patinka ir įdomu.